O nás

Poskytujeme následující služby:

 • Výroba lyžařského oblečení na míru

  Závodní lyžařské kombinézy, lyžařské kraťasy, lyžařské bundy a další lyžařské i ostatní sportovní oblečení vám upravíme na míru.

 • Originální design pro lyžařské oblečení

  Závodní lyžařské kombinézy a lyžařské oblečení, které vyrábíme a tiskneme, potiskneme vaším logem, logem vašeho partnera apod., případně motivem – dle vašeho přání. Loga sponzorů mohou zabírat max. 400 cm2 /bez označení národních svazů/, přičemž velikost jednotlivého loga nesmí překročit 100 cm2. K naší práci používáme nejmodernější digitální technologie, které umožňují výrobu i jednoho originálního kusu.

 • Individuální přístup

  Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně. Plně respektujeme přání klienta. Každý zákazník si může vybrat použitý materiál, jeho barvu, střih, druh potisku, atp.

 • Záruční servis, pozáruční servis, opravy

  Samozřejmostí je nejen záruční, ale také pozáruční servis. Děláme také opravy.


Vyrábíme závodní lyžařské kombinézy a další lyžařské oblečení


Vyrábíme a prodáváme závodní lyžařské kombinézy např. pro alpské lyžování, pro běh na lyžích a oblečení pro in-line bruslení. Všechny naše kombinézy pro alpské lyžování lze vyrábět z jednoho ze tří švýcarských materiálů: 1) ZÁKLADNÍ - vhodný pro všechny lyžařské kluby a lyžující amatéry, 2) FIS - materiál s atestem FIS (Mezinárodní lyžařská federace) s minimální propustností vzduchu 30l/m2/s, 3) THERMO - materiál s podšívkou z HUSKY-FLEECE. Vyrábíme a prodáváme ovšem nejen závodní lyžařské kombinézy DON QUIET, ale také další lyžařské oblečení - lyžařské bundy, lyžařské kalhoty. Dále vyrábíme lyžařské pláštěnky, kraťasy a šponovky pro turistické využití. Lyžařské oblečení vyrábíme pro závodní týmy, naše lyžařské oblečení je vhodné i pro profesionály (například pro horské služby, záchranáře), lyžařské školy, ale rovněž pro jednotlivce, kteří chtějí vysoce kvalitní lyžařské oblečení s vynikajícími vlastnostmi materiálu.

Závodní lyžařské kombinézy, lyžařské bundy

Závodní lyžařské kombinézy, lyžařské komplety a další lyžařské oblečení vyrábíme na základě originálního designu, který pro Vás individuálně můžeme navrhnout. Závodní lyžařské kombinézy, lyžařské bundy, lyžařské kalhoty a další výrobky vyrábíme za použití nejmodernější digitální počítačové techniky, která nám umožňuje vytvářet originální potisky na závodní lyžařské kombinézy, lyžařské bundy, lyžařské kalhoty a další lyžařské oblečení. Na závodní lyžařské kombinézy a další lyžařské oblečení používáme pouze kvalitní ověřené materiály s vlastnostmi, které vyhovují vysokým nárokům.

Lyžařské oblečení - lyžařské kraťasy

Lyžařské kraťasy, které používají závodníci přes kombinézu, zahřívají svaly při tréninku, lyžařské kraťasy také chrání kombinézu před oděrem. Lyžařské kraťasy rovněž působí velmi dobře z hlediska estetiky. Lyžařské kraťasy šijeme z prvotřídních materiálů od špičkových výrobců. Naše lyžařské kraťasy mají ty nejlepší vlastnosti - mají membrány, vysoké vodní sloupce, samozřejmě skvělou prodyšnost. Lyžařské kraťasy dodáváme ve velikostech: 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164, 170, 176, S, M, L, XL a XXL.

Lyžařské oblečení - šponovky pro turistické využití

Lyžařské šponovky vyrábíme za použití francouzského materiálu Rossignol, lyžařské šponovky vyrábíme v široké škále barevných provedení. Lyžařské šponovky jsou určeny široké veřejnosti. Lyžařské šponovky dodáváme ve velikostech S, M, L a XL.

Lyžařské oblečení - lyžařské komplety DON QUIET

Lyžařské komplety (lyžařské bundy a lyžařské celorozepínací kalhoty) šijeme z materiálu Soft shell. Jedná se o materiál švýcarské firmy Schoeller. Oproti běžným soft-shellům, které jsou úpletové, je tento materiál tkaný, tedy odolný proti zátěru. Jde o třívrstvý kašírovaný materiál s inteligentní membránou. Materiál, z něhož se vyrábějí lyžařské komplety, navíc obsahuje corduru, tedy vlákno, které jej činí velmi odolným proti oděru. Naše lyžařské oblečení se snadno udržuje, je vysoce prodyšné, díky elasticitě umožňuje volnost pohybu. Lyžařské oblečení je s nano úpravou, to znamená, že je materiál, z něhož je lyžařské oblečení vyrobeno, odpudivý vůči vodě a nečistotám. Lyžařské bundy mají odepínací kapuci a rukávy, lyžařské kalhoty mají celorozepínací bok.

Náš lyžařský set DON QUIET je vyvinut pro nejnáročnější potřeby


Každý náš lyžařský set DON QUIET je vyvinut pro potřeby nejnáročnějších zákazníků z řad závodníků a lyžařských expertů. Naše lyžařské komplety DON QUIET oceníte všude, kde se prudce mění počasí, sněží, fouká vítr. Naše lyžařské komplety DON QUIET (lyžařské bundy a lyžařské kalhoty) jsou určeny pro všechny, kteří kladou na své oblečení ty nejvyšší nároky a vystavují ho extrémní zátěži i v nepříznivých klimatických podmínkách, to vše při celodenním aktivním pohybu.

Šijeme lyžařské bundy a lyžařské kalhoty

Lyžařské bundy a lyžařské kalhoty splňují všechny potřeby uživatelů. Lyžařské bundy a lyžařské kalhoty nabízíme v široké velikostní škále, samozřejmostí je možnost výroby i atypické velikosti. Vzhledem k úpravě 3XDRY je materiál nejen vodoodpudivý, ale také vodotěsný /vodovzdorný/. Tento materiál je Schoellerovým absolutním bestsellerem. Získal ocenění pro mimořádné výrobky, produkty obzvláště dobré a nadprůměrně výkonné. Při testech vykázal vysoký výkon a nadprůměrnou odolnost proti opotřebení.Novinky
08.09.2015
VÝZKUMNÝ A ZKUŠEBNÍ LETECKÝ ÚSTAV, A.S.
Naše spolupráce s lyžaři u kombinéz zdaleka nekončí! 
Úterní dopoledne jsme strávili s částí reprezentace ve VZLÚ v Letňanech, kde se nám podařilo vyjednat výborné podmínky pro testování v aerodynamickém tunelu. Část juniorů a Klára Křížová tak měli první možnost přesvědčit se, jak centimetry rozhodují o vteřinách a natrénovat správný sjezdový postoj při rychlosti téměř 140 km/hod, který je základem úspěchu v rychlostních disciplínách. Určitě jsme tam nebyli naposledy! Další fotky a videa můžete vidět na našem FB a IG. DQ
16.03.2015
Soutěž na Eurosportu
DON QUIET a Eurosport pro Vás připravili soutěž o závodní lyžařskou kombinézu. Soutěž bude probíhat v rámci přenosů finále Světového poháru. Sledujte českou verzi Eurosportu. Podrobnosti a pravidla soutěže najdete na stránkách Eurosportu. Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži :)DQ
15.03.2015
DEAFLYMPIÁDA 2015
Držíme palce všem reprezentantům na letošní Deaflympiádě a přejeme mnoho úspěchů! :) DQ
14.03.2015
Šárka potřetí na stupních vítezů
Šárka byla dnes potřetí v sezóně na stupních vítězů SP! Po 2. místu z Kühtai a 3. místu z Mariboru, dnes opět bronz v Aare! DQ
27.02.2015
MS v alpských disciplínách lyžařů s tělesným postižením
V termínu 28.2. - 10.3. 2015 probíhá Mistrovství světa v alpských disciplínách lyžařů s tělesným postižením. 
Za českou výpravu nás reprezentují Miroslav Lidinský a Patrik Hetmer s trasérem Miroslavem Máčalou. Držíme palce :) DQ
15.02.2015
ŠÁRKA JE 3. NA MS!
Šárka vybojovala úžasné 3. místo na MS Vail Beaver Creek 2015! Moc gratulujeme!
Šárka claims awesome 3rd place at the Vail Beaver Creek 2015 World Championships! Congratulations! DQ
08.02.2015
Přání pro Ondru
Dnešní kombinační sjezd na MS bohužel skončil pro Ondru pádem. Přejeme mu brzké uzdravení!   DQ
02.02.2015
WSC VAIL BEAVER CREEK 2015
FIS Alpine World Ski Championships 2015 kicked off with Don Quiet as a proud partner of the Czech Alpine Ski Team :) Fingers crossed! DQ
23.01.2015
ONDRA BANK MÁ BRONZ
Ondra překonává v kombinéze Don Quiet své životní výsledky. V neděli 9. místo ve sjezdu ve Wengenu a dnes 3. místo v kombinaci a 12. místo v SG v Kitzbühelu :) Gratulujeme! DQ
24.12.2014
Přání
Všem fanouškům přejeme ty nejkrásnější Vánoce a úspěšný a šťastný nový rok :)) DQ